MARKO akcesoria meblowe
Strona główna
Mapa strony
Uchwyty meblowe
Zawiasy meblowe
Szuflady
Fronty meblowe
Oświetlenie meblowe
System podnośników klapowych
Pomoce montażowe
SZUKAJ
szukaj
NEWSLETTER
Jeśli jesteś zainteresowany(na)
otrzymywaniemn nowości, wpisz się
na listę
  Kontakt

 

 

 MARKO S.J. Stafan Markiewicz

SIEDZIBA GŁÓWNA
ul. R.Weigla 12
53-114 Wrocław

Dział Handlowy
tel (71) 766 13 71, 766 13 72
fax (71) 337 08 40
wroclaw@dlamebli.pl
Ewa Szarek
e-mail: ewa.s@dlamebli.pl
Beata Suchar
e-mail: beata.s@dlamebli.pl

Adam Wysocki
   e-mail: adam@dlamebli.pl

Paweł Prochowski

   e-mail: pawel@dlamebli.pl

Kierownik ds. handlowych
Marcin Kaźmierczak
Tel +48 609 495 738
e-mail: marcin.k@dlamebli.pl

 

Godziny otwarcia:

PN-PT 8:00-16:00

SOBOTA 8:00-13:00


ODDZIAŁ W OPOLU
ul. Światowida 2
45-325 Opole

Dział Handlowy
tel (77) 457 76 05
fax (77) 457 79 08
e-mail: opole@dlamebli.pl
Joanna Tyl
e-mail: joanna.t@dlamebli.pl

Kierownik Oddziału
Daniel Holc
Tel +48 699 960 531
e-mail: daniel.h@dlamebli.pl

Godziny otwarcia:

PN-PT 8:00-16:00


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 


Pokaż Marko Sp.j. na większej mapie